Kontakt

665 037 333

Kontakt

788 778 298

E-mail

biuro@biotoom.pl

Nasze usługi

Deratyzacja

Deratyzacja to zwalczanie gryzoni – głównie myszy i szczurów – metodami:

Borykasz się z problemem gryzoni? Deratyzacja to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie!

Oferujemy profesjonalne zabezpieczenie przed gryzoniami. Stosując metody chemiczne – zatrute przynęty oraz niechemiczne czyli pułapki żywo – łowne, chwytacze. Jesteśmy w stanie ograniczyć problem szerzącej się populacji gryzoni lub go wyeliminować. Po zapoznaniu się z obiektem od razu przystępujemy do działania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Zwalczamy gryzonie w takich miejscach jak:

Dezynfekcja

Dezynfekcja to wszelkie zabiegi, których celem jest zniszczenie drobnoustrojów takich jak bakterie i wirusy. Specjalizujemy się w dezynfekcji obiektów hodowlanych takich jak kurniki chlewnie, obory stajnie, zakłady przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, mieszkania po zgonach, eksmisjach.

Dezynsekcja

Likwidujemy m.in.:

Dezynsekcja to zwalczanie uciążliwych owadów biegających – latających takich jak muchy komary pchły wszy pluskwy karaluchy, osy, szerszenie, a także szkodników magazynowych. Dezynsekcję wykonujemy głównie za pomocą środków chemicznych oraz metodami mechanicznymi i fizycznymi.

Wszystkie używane przez nas preparaty są bezpieczne, posiadają odpowiednie atesty oraz pozwolenia. Preparaty dobieramy indywidualnie do potrzeb klient

Owady zwalczmy w takich miejscach jak: szkoły, przedszkola, żłobki, szpitale , budynki wspólnot mieszkaniowych, prywatne posesje zakłady pracy, hotele ogrody.

Fumigacja

Fumigacja to zwalczanie szkodników za pomocą substancji chemicznych w postaci dymu, pary lub gazu. Ofertę kierujemy do zakładów przetwórstwa zbożowego, magazynów zbożowych oraz indywidualnych gospodarstw rolnych.

Jeżeli masz problem ze szkodnikami magazynowymi takimi jak wołek zbożowy, trojszyk, rozkruszek itp. zapraszamy do kontaktu.

Posiadamy uprawnienia do używania środków ochrony roślin T+.

Fumigacja likwiduje m.in.:

Specjalistyczne sprzątanie

Specjalistyczne sprzątanie obejmuje m.in.

Firma BIOTOOM specjalizuje się w dezynfekcji, odkażaniu i sprzątaniu miejsc po zgonach naturalnych, zabójstwach, samobójstwach, zdarzenia losowych, eksmisjach.


Nasz zespół tworzą wyłącznie najlepiej przygotowani zawodowo technicy, posiadający wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu i dezynfekcji.


Oczyszczanie po zgonach to również konieczność zachowania wymaganych przez prawo procedur sanitarnych, którym sprostać mogą jedynie specjaliści. Nasza wiedza i doświadczenie w sprzątaniu po zgonach to również Państwa gwarancja jakości naszych usług.

W naszej pracy przy sprzątaniu specjalistycznym wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane generatory ozonu, lampy UV, zamgławiacze ULV jak również najwyższej jakości środki dezynfekujące oraz dezodoryzujące.

Ozonowanie

Celem zabiegów ozonowania jest dezynfekcja tzn. zabicie bakterii wirusów i grzybów oraz skuteczna dezodoryzacja czyli usunięcie niepożądanych zapachów. Ozonujemy pomieszczenia mieszkalne, biura, pomieszczenia po zalaniach, wnętrza samochodów, przyczepy kempingowe itp.

Systematyczne ozonowanie poprawia komfort życia alergików i astmatyków, ponieważ zabija drażniące grzyby, pleśnie i inne alergeny. Ozonowanie stosuje się także w procesie usuwania szkód po zalaniu. Podwyższona wilgotność w zalanych pomieszczeniach (mieszkaniach, domach, innych budynkach) sprzyja szybkiemu rozwojowi bakterii i grzybów, co ma negatywny wpływ na zdrowie mieszkańców. Po zakończeniu procesu suszenia zalanych pomieszczeń – na przykład przy użyciu osuszaczy kondensacyjnych – zalecane jest przeprowadzenie procesu ozonowania.

Ozonowanie stosuje się m.in.:

Odgrzybianie

Oferujemy odgrzybianie:

Odgrzybianie – zwalczanie pleśni, grzybów w obiektach. Skuteczne odgrzybianie pomieszczeń składa się z kilku czynników takich jak poszukanie przyczyny pojawienia się problemu, pomiary wilgotności, usunięcie źródła wilgoci poprzez osuszanie, zabiegi chemiczne, ozonowanie.

Mycie obiektów hodowlanych i inwentarskich

Opłacalność produkcji zwierzęcej zależy nie tylko od produkcyjności, ale też od utrzymania wysokiego oraz stabilnego statusu zdrowotnego stada.

W profilaktyce weterynaryjnej istotną rolę odgrywa dezynfekcja. Jest zabiegiem niszczącym mikroorganizmy, w tym chorobotwórcze, nie tylko w budynkach produkcyjnych, ale także w śluzach sanitarnych, magazynach pasz, na wybiegach, rampach, drogach oraz w innych obiektach towarzyszących mogących stanowić potencjalne źródło powstawania i szerzenia się chorób zakaźnych.

Myjemy m.in. następujące obiekty inwentarskie:

Szkolenie zakładów pracy z DDD

Prowadzimy szkolenia zakładów z zakresu DDD. Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji.

Usuwanie gniazd os i szerszeni

Bezpiecznie usuwamy gniazda os oraz szerszeni.

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną wycenę